A-DATA 1TB USB 3.0 CH11

Cena produktu A-DATA 1TB USB 3.0 CH11 není známa.

 

Popis produktu A-DATA 1TB USB 3.0 CH11: CH11 je externí disk firmy A-Data, který disponuje kapacitou 1 TB. Pro připojení k počítači disponuje moderním rozhraním USB 3.0, přes který také napájen. Série disků CH11 nabízí různé barevné pro... > více informací


A-DATA 1TB USB 3.0 CH11 - popis

nahoru

CH11 je externí disk firmy A-Data, který disponuje kapacitou 1 TB. Pro připojení k počítači disponuje moderním rozhraním USB 3.0, přes který také napájen. Série disků CH11 nabízí různé barevné provedení a umožňuje umístit popisky na hranu disku, které Vám při větším množství disků pomůžou zjistit, jaká data máte na konkrétním disku umístěna.

Zmíněné rozhraní USB 3.0 nabízí disku maximální teoretickou přenosovou rychlost až 4800 Mb/s, rychlost udávaná výrobce je až slušných 90 MB/s. Disk je vybaven pouze jedním USB 3.0 konektorem, který je zároveň i napájecí. Samozřejmostí je podpora Hot-swap, disk lze tedy k počítači kdykoliv připojit nebo odpojit bez nutnosti restartu systému. Díky svým rozměrům 120 x 81.5 x 21 mm a malé hmotnosti 186 g se snadno přenáší a je proto vhodný i na cesty.

Pokud nevíte k čemu všemu je externí disk vhodný, poslouží malá inspirace - lze jej použít jako rychlé a snadné rozšíření diskové kapacity, pokud nechcete / nemůžete nainstalovat nový disk přímo do skříně počítače. Hodí se na snadné přenášení dat, zálohování každodenní práce, skladiště multimediálních dat apod. Tato kapacita bez potíží postačí na uložení několika tisíc hodin komprimované hudby, tisíců fotografií, nebo desítek filmů v DVD kvalitě.

Výrobce A-Data
Kapacita 1000 GB
Rozhraní USB 3.0

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu A-DATA 1TB USB 3.0 CH11 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Dokovací stanice pro harddisky, Stabilizátory pro harddisky, Rámečky pro harddisky.

Nejlevnější A-DATA 1TB USB 3.0 CH11 akční ceny - Levné A-DATA 1TB USB 3.0 CH11

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější A-DATA 1TB USB 3.0 CH11 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější A-DATA 1TB USB 3.0 CH11 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Externí harddisky.