HLEDEJCENY.cz

ADATA ASD600Q - 240GB - porovnání cen

ADATA ASD600Q - 240GB

Cena od 999 Kč do 1 499 Kč

SSD A-Data ASD600Q
Externí úložiště vytváří dokonalé podmínky pro rychlé a bezpečné přenášení dat a ukládání souborů. Nabízí vysokou kapacitu i bleskovou rychlost, pracuje velmi spolehlivě a tiše, navíc upoutá svým nadčasovým designem. 
 Hlavní přednosti:

* Kapacita 250 GB
* Rychlý a úsporný provoz
* Technologie 3D NAND Flash
* Snadná přenositelnost
* Skvělá rychlost 440 Mb/s

Kvalitní rychlost
Externí disk s kapacitou 250 GB poskytuje široké možnosti pro zálohování dat, jejich rychlé a bezpečné přenášení. Rychlost zápisu a čtení činí 440 Mb/s. Tímto tempem snadno přenesete 5GB film v rozlišení Full HD za pouhých 26 sekund!
Spolehlivý výkon
Díky technologii 3D NAND Flash přináší disk rychlejší práci, větší úložnou kapacitu a dlouhou životnost. SD600Q jednotka je vysoce kompatibilní a ihned ji můžete připojit k vašemu zařízení, není nutné instalovat žádné ovladače, vše je již připraveno k okamžitému použití. Díky tomu můžete soubory snadno sdílet a přemísťovat svůj obsah mezi různými platformami.
Vysoká odolnost a nadčasový design
Disk je zabezpečen v silikonovém nárazuvzdorném pouzdře (testováno z výšky 1,22 m), máte tak jistotu, že jsou vaše data v bezpečí i při extrémních podmínkách. To také dokazují testy standardu MIL-STD-810G 516.6 armády USA. Hmotnost zařízení je pouhých 60 g, nic vám tedy nebrání mít tohoto pomocníka stále u sebe a využít možnosti se připojit kdekoliv bude potřeba.
Klíčové vlastnosti
Extrémně odolný disk A-Data ASD600Q s rozhraním USB 3.1 pro snadné a rychlé ukládání a přenášení dat. Rychlost přenosu i zápisu je krásných 440 Mb/s. Zařízení pracuje velmi rychle a spolehlivě, nabízí i dostatečně velkou úložnou kapacitu díky technologii 3D NAND Flash. Vekou výhodou je pečlivé zpracování s nárazuvzdornou konstrukcí a nízkou váhou, tak můžete disk připojit kdekoliv a to i v nepříznivých podmínkách.

Rozhraní:

USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1

Formát disku:

SSD Form factor

Technologie pevného disku:

SSD

Druh pevného disku:

Externí

Kapacita [GB]:

240

Odolný:

Ano

 

Všechny obchody


© 2021 HLEDEJCENY.cz