ADATA SE730H - 1TB

Cena produktu ADATA SE730H - 1TB není známa.

 

Popis produktu ADATA SE730H - 1TB: Externí SSD disk A-Data SE730H, 1 TB, titan Využijte k ukládání všech svých dat tento externí SSD disk – lehký, rychlý, spolehlivý a také vysoce odolný. Média a data jsou neustále v pohybu, takže...  Více informací


ADATA SE730H - 1TB - popis

Externí SSD disk A-Data SE730H, 1 TB, titan
Využijte k ukládání všech svých dat tento externí SSD disk – lehký, rychlý, spolehlivý a také vysoce odolný. Média a data jsou neustále v pohybu, takže je potřeba aby i jejich přenos a rychlost přenosu tomuto trendu odpovídala. S externím diskem SSD A-Data SE730H nic není problém. Přenášejte svoje dokumenty a data snadno, rychle, a hlavně bezpečně s tímto externím diskem.

* velkokapacitní SSD disk o kapacitě 1 TB
* vysoce odolný proti prachu, vodě i nárazu
* kompatibilní s Windows, Mac OS i Android
* miniaturní a mimořádně lehký
* paměť 3D NAND

Mobilní velkokapacitní úložiště
Externí SSD disk A-Data SE730H je kompaktní disk s pamětí 3D NAND, který se připojuje kabelem USB 3.1 gen 2 s oboustranným konektorem typu C. Rozhraní USB 3.1 vám nabízí až desetkrát rychlejší přenos dat než klasické USB 2.0 (podle rychlosti sběrnice USB), díky čemuž máte zaručen extrémně rychlý přenos dat.
Rychlost čtení a zápisu disku činí 500 MB/s a jeho kapacita je skvělý 1 TB. Díky vysoké rychlosti jsou zkracovány prostoje a vaše data jsou přenášena rychle, takže nemusíte na nic zdlouhavě čekat. Například film o velikosti 5 GB ve Full HD rozlišení můžete s tímto diskem přenést za pouhých 16 sekund.
Mimořádně odolný
I přes svou malou velikost a váze pouhých 33 g, je disk až neskutečně odolný. Odolnost v tomto případě znamená kompletní ochranu před prachem a vodou se stupněm krytí IP68, kdy je disk schopný fungovat i po hodině v 1,5 m hloubce. Nad rámec odolnosti proti prachu a polití disk rovněž splňuje normu MIL-STD-810G 516.6 v odolnosti proti nárazu.

Paměť 3D NAND Flash
Nová technologie 3D NAND je odolnější a energeticky úspornější než použití paměti 2D NAND. S touto pamětí má disk SE730H až o 25 % delší životnost ve srovnání s disky předchozí generace. 

Kompatibilita i mezi platformami
Přesouvejte svůj obsah snadno a rychle bez omezení systémem, který používáte. Windows, Mac OS či Android, disk si rozumí se všemi.
Klíčové vlastnosti
Vysoce odolný externí SSD disk o kapacitě 1 TB s 3D NAND flash pamětí. Rychlost čtení a zápisu 500 MB/s. Rozhraní USB 3.1 gen 2 s oboustranným konektorem typu C. Odolný proti prachu a vodě se stupněm krytí IP68. Splňuje normu MIL-STD-810G 516.6 v odolnosti proti nárazu. Kompatibilní s Windows, Mac OS i Android. Rozměry 72,7 x 44 x 12,2 mm. Hmotnost 33 g.

Rozhraní:

USB-C

Formát disku:

SSD Form factor

Technologie pevného disku:

SSD

Druh pevného disku:

Externí

Kapacita [GB]:

1 000

Odolný:

Ano

Výrobce Adata

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ADATA SE730H - 1TB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Dokovací stanice pro harddisky, Stabilizátory pro harddisky, Rámečky pro harddisky.