HyperX Savage EXO - 960GB

Cena produktu HyperX Savage EXO - 960GB není známa.

 

Popis produktu HyperX Savage EXO - 960GB: Kingston HyperX Savage EXO SSD disk o kapacitě 960 GB využívá technologii 3D NAND, jež mu umožňuje dosahovat rychlostí SSD spolehlivěji a efektivněji než s technologií 2D NAND. Je kompatibilní ne...  Více informací


HyperX Savage EXO - 960GB - popis

Kingston HyperX Savage EXO
SSD disk o kapacitě 960 GB využívá technologii 3D NAND, jež mu umožňuje dosahovat rychlostí SSD spolehlivěji a efektivněji než s technologií 2D NAND. Je kompatibilní nejen s operačními systémy Windows, Mac a Linux, ale lze jej používat i s konzolemi PlayStation 4 či Xbox One.
Hlavní přednosti

* bleskové rychlosti přenosu
* kompatibilní s konzolemi XBOX One a PS4 přes USB 3.1 Gen 2 
* lehký, přenosný a kompaktní design 

Konzolové hry načítá až o 20 % rychleji
Výsledkem je rychlejší instalace her, záplat i jejich spouštění. Zkrať dobu načítání pomocí disku, který je až o 20 % rychlejší než dnešní herní systémy. Mimořádně kompaktní disk Savage EXO váží pouhých 56g a je ideální pro ukládání a přenosy souborů na cestách.
Klíčové vlastnosti
Kompaktní a lehký externí SSD disk, kapacita 960 GB, technologie 3D NAND, jednoduché připojení, funkce Plug and Play umožňuje snadný přístup ke hrám kdekoli, součástí balení je USB-C a USB-C na USB-A kabel.

Rozhraní:

USB-C

Formát disku:

SSD Form factor

Technologie pevného disku:

SSD

Druh pevného disku:

Externí

Kapacita [GB]:

960

Výrobce HyperX

HyperX Savage EXO - 960GB - recenze

RECENZE: HyperX Savage EXO 960GB – externí SSD s USB-C

id-29903
10.08.2020 - 13:16:36

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HyperX Savage EXO - 960GB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Stabilizátory pro harddisky, Dokovací stanice pro harddisky, Rámečky pro harddisky.