HLEDEJCENY.cz

LaCie Rugged - 5TB - porovnání cen

LaCie Rugged - 5TB

Cena od 5 388 Kč do 8 767 Kč

LaCie Rugged 5 TB
Elegance, robustní provedení, vysoká odolnost a nejmodernější port USB-C pro kompatibilitu s počítači nové generace. To jsou hlavní přednosti disku LaCie Rugged, který poskytne vašim datům bezpečí a díky rozhraní USB 3.1 také jejich rychlý přenos.

To nejlepší pro vás

* Odolnost vůči vodě, pádu a nárazu
* USB-C - zpětně kompatibilní s USB 3.0 a USB 2.0
* Dokonalá ochrana vašich dat díky spolehlivému šifrování

Bezpečnost zaručena
LaCie Rugged je vybaven ochranným gumovým obalem, který spolehlivě chrání hardware disku a tím i vaše data. Disk odolá mechanickému poškození, ale i dešti či zvýšenému tlaku a navíc jednoduše odvádí teplo. Tím se samozřejmě prodlužuje životnost externího disku.

USB 3.1
Obrovskou výhodou proti starším externím diskům je také rozhraní USB 3.1. Pomocí tohoto rozhraní dochází k přenosu dat podstatně rychleji, než u jiných rozhraní. Ušetříte tak mnoho času při zálohování dat či jejich sdílení s přáteli.

Klíčové vlastnosti
Odolný externí disk LaCie Rugged s kapacitou 5 TB. Odolný vůči vodě, nárazům a spolehlivé šifrování. USB 3.1 zpětně kompatibilní s USB 3.0 a 2.0. Ochranný gumový obal. Rozměry 86 x 18,7 x 135 mm. Vyrovnávací paměť 8 MB. Rychlost otáček HDD 5 400 ot/min. Hmotnost 270 g. Formát disku 2,5".

Rozhraní:

USB-C

Formát disku:

2,5

Technologie pevného disku:

HDD

Druh pevného disku:

Externí

Kapacita [GB]:

5 000

Odolný:

Ano

 

Všechny obchody

Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu

© 2020 HLEDEJCENY.cz