Prestigio DataRacer II 500GB

Cena produktu Prestigio DataRacer II 500GB není známa.

 

Popis produktu Prestigio DataRacer II 500GB: Popis produktu: Se špičkovou rychlostí, vysokým výkonem a efektivitou je DataRacer I tím správnym řeešením na ukládání všech vašich cenných dát. Tento 2,5" SATA přenosný externí pevný disk (HDD) p...  Více informací


Prestigio DataRacer II 500GB - popis

Popis produktu: Se špičkovou rychlostí, vysokým výkonem a efektivitou je DataRacer I tím správnym řeešením na ukládání všech vašich cenných dát. Tento 2,5" SATA přenosný externí pevný disk (HDD) prináší až 500 GB prostoru. Působivý výkon dosahuje 5400 otáčkami za minutu. Podporuje režim Turbo, který vám umožní urychlit a vylepšit přenos dat až o 25% v porovnání s normálním externím pevným diskem. Na další zvýšení rychlosti je vybavený i eSATA portem. Toto zařízení nevyžaduje díky svému rozhraní USB 2.0 externí napájací zdroj. DataRacer I přichází v lehkém a tenkém vyhotovení, s odolným krytem. Ohnivě červené tělo s detaily z uhlíkových vláken bylo inspirováno legendárními závodními stroji. Spolu s tímto externím pevným diskem nabízíme stylové kožené ochranné puzdro v podobném barevném schematu. Podporuje Plug-and-Play na ulehčení instalace zařízení. Kapacita: 500GB Rozhraní: USB 2.0 (kompatibilní s USB1.1) a eSATA Přenosová rychlost: 480Mbps (USB 2.0) Přenosová rychlost: 3.0Gbps (eSATA) Napájení: z USB Rozměry: 134mm x 82mm x 18mm Váha: 260g Balení obsahuje: Externí disk Prestigio Kožené pouzdro USB kabel CD s ovladači a softwarem Dokumentace Podporované operační systémy: Microsoft Windows 2000 Microsoft Windows XP Microsoft Windows Vista Apple Mac OS 9.x a vyšší (FAT32 format) Linux 2.4 a vyšší (FAT32 format)

Výrobce Prestigio
Rozměr 2.5 "
Rozhraní SATA
Otáčky 5400 ot./min
Kapacita 500 GB

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Prestigio DataRacer II 500GB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Dokovací stanice pro harddisky, Stabilizátory pro harddisky, Rámečky pro harddisky.