Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Pevné disky (hard disky) > Externí harddisky >

Prestigio DataSafe II 250GB externí 2.5"

Prestigio DataSafe II 250GB externí 2.5"

Cena produktu Prestigio DataSafe II 250GB externí 2.5" není známa.

 

Popis produktu Prestigio DataSafe II 250GB externí 2.5": Externí pevný disk kapesní velikosti nabízející kapacitu 250 GB, miniaturní rozměry a kvalitní kožené pouzdro. Je určený pro snadné zálohování a přenos dat, představuje ideální náhradu flash disků...  Více informací


Prestigio DataSafe II 250GB externí 2.5" - popis

Externí pevný disk kapesní velikosti nabízející kapacitu 250 GB, miniaturní rozměry a kvalitní kožené pouzdro. Je určený pro snadné zálohování a přenos dat, představuje ideální náhradu flash disků s nesrovnatelně vyšší kapacitou při jen mírně větších rozměrech. Vysokorychlostní USB připojení přináší velice snadnou manipulaci a instalaci, v novějších operačních systémech tak lze disk provozovat bez ovladačů, podpora počítačů PC a MAC je samozřejmostí. Díky nízké hmotnosti 110 gramů tak lze mít svá důležitá data stále s sebou. Malá spotřeba disku umožňuje využít k napájení přímo USB sběrnici a není nutné použít externí AC adaptér.

Výrobce Prestigio

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Prestigio DataSafe II 250GB externí 2.5" užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Dokovací stanice pro harddisky, Stabilizátory pro harddisky, Rámečky pro harddisky.