SAMSUNG 500GB MU-PS500B/EU

Cena produktu SAMSUNG 500GB MU-PS500B/EU není známa.

 

Popis produktu SAMSUNG 500GB MU-PS500B/EU: Popis produktu Externí SSD disk Samsung Samsung přichází s přenosným SSD diskem nové generace se superrychlým USB 3.0 rozhraním podporujícím USB Attached SCSI protokol (UASP) a vysoké kapacity...  Více informací


SAMSUNG 500GB MU-PS500B/EU - popis

Popis produktu

Externí SSD disk Samsung
Samsung přichází s přenosným SSD diskem nové generace se superrychlým USB 3.0 rozhraním podporujícím USB Attached SCSI protokol (UASP) a vysoké kapacity. Díky lehké hmotnosti, kompaktnímu designu a extrémní odolnosti je ESD400 ideální pro přenos dat na cestách, ať jste kdekoliv. Jedná se o vynikající řešení pro všechny náročné uživatele požadující nejvyšší výkon.
Přednosti
Tento vysokorychlostní SSD disk je tenký, lehký a malý, takže je ideální do kapsy. Mimořádně odolný obal, maximální spolehlivost a bezpečí je ideální kombinace pro snadný a bezpečný přenos. Určitě také oceníte výhody SSD disků, mezi které patří zejména nízká spotřeba energie, rychlá přístupová doba a několikanásobně větší odolnost proti nárazům.
Rozhraní
Disk připojíte k počítači a notebooku s Windows, Mac a Linux a další kompatibilní elektronice pomocí běžného USB rozhraní ve verzi 3.0, která je několikrát rychlejší než starší standard USB 2.0, se kterým je nicméně kompatibilní. SSD disk nabízí vynikající přenosové rychlosti pro rychlé ukládání a kopírování.
Klíčové vlastnosti
Externí SSD disk Samsung MU-PS500B/EU nabízí kapacitu 500GB a maximální rychlost čtení až 450 MB/s v případě USB 3.0 připojení (zpětně kompatibilní s USB 2.0 při snížení rychlosti). Disk nevyžaduje externí napájení, je lehký a odolný vůči vibracím. Samsung externí SSD podporuje moderní šifrování AES 256 Bit.

Technické parametry

Kapacita [GB]:
500

Rozhraní:
USB 3.0

Formát disku [palce]:
2,5

Specifikace výrobce

Specifikace výrobce

Následující informace pocházejí ze stránek třetí strany (výrobce, dodavatele nebo distributora) a za jejich správnost neručíme.
V případě nejasností kontaktujte, prosím, naši technickou podporu.

Fyzická odolnost
(4x odolnější proti nárazům a 40x odolnější proti vibracím než běžný externí pevný disk). SSD totiž neobsahuje pohyblivé části
Rychlost
Externí SSD dosahuje rychlosti až 450MB/s, což je zhruba 7x rychlejší než běžný pevný disk
Bezpečnost
Samsung externí SSD podporuje moderní šifrování AES 256 Bit
Capacity 500GB (* 1MB = 1,000,000 bytes, 1GB = 1,000,000,000 bytes)
Interface Compatible with USB3.0, 2.0
Dimension (WxHxD) 71.0 x 9.2 x 53.2 mm
Weight 26gram
Transfer Speed Up to 450MB/sec. (* Performance can be vary depending on host configuration and test software)
UASP Mode Support
Encryption AES256bit
Security Password setting (Optional) (* User can select security option in initial registration process (For more details, please refer to the manual))
Certification CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB
RoHS Compliance RoHS2

Parametry

Rozhraní:
USB 3.0

Druh pevného disku:
Externí

Formát disku [palce]:
2,5

Kapacita [GB]:
500

Technologie

Technologie pevného disku:
SSD

Rozměry/Váha

Výška [mm]:
9,2

Šířka [mm]:
71

Hloubka [mm]:
53,2

Hmotnost (g):
26

Výrobce Samsung
Odolný
Informace o parametru Odolný
Ne
Rozměr 2.5 "
Rozhraní USB 3.0
Kapacita 500 GB
Hmotnost 500 g
SSD
Informace o parametru SSD
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SAMSUNG 500GB MU-PS500B/EU užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Dokovací stanice pro harddisky, Stabilizátory pro harddisky, Rámečky pro harddisky.