Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Pevné disky (hard disky) > Externí harddisky >

SanDisk Extreme Pro Portable - 1TB

SanDisk Extreme Pro Portable - 1TB

Cena produktu SanDisk Extreme Pro Portable - 1TB není známa.

 

Popis produktu SanDisk Extreme Pro Portable - 1TB: SanDisk Extreme Pro Portable 1 TB  Externí SSD disk s kapacitou 1 TB a rychlostí přenosu až 1050 MB/s je ideálním vysokorychlostním úložištěm pro snímky, videa a zvukové soubory s vysokým rozliše...  Více informací


SanDisk Extreme Pro Portable - 1TB - popis

SanDisk Extreme Pro Portable 1 TB 
Externí SSD disk s kapacitou 1 TB a rychlostí přenosu až 1050 MB/s je ideálním vysokorychlostním úložištěm pro snímky, videa a zvukové soubory s vysokým rozlišením. Odolná konstrukce s tělem z kovaného hliníku spolehlivě chrání jádro disku a odvádí teplo. 
Hlavní přednosti

* připojení přes rozhraní USB 3.2 Gen 2
* extrémně vysoká rychlostí čtení a zápisu
* odolný vůči prachu a vodě dle IP55

Ochrání vaše data
Data jsou kolikrát cennější než médium, na kterém jsou uložena. Také proto mohou uživatelé v případě tohoto externího SSD využít nabídku přiloženého šifrovacího programu, díky němuž udělí přístup k datům jen opravdu těm, které si vyberou a kterým důvěřují. 
Odolná konstrukce
Plášť z pevného silikonového kaučuku navíc zvyšuje nárazuvzdornost a krytí IP55 se postará o odolnost vůči vodě a prachu. Připojení je realizováno skrze rozhraní USB 3.1 Gen2 typu C. Součástí balení je kabel USB-C a adaptér z USB-C na USB-A.

Klíčové vlastnosti
Odolný SSD disk s kapacitou 1 TB pro spolehlivé uchovávání všech vašich dat. Disk s rozhraním USB 3.2 Gen 2 vyniká neuvěřitelnou přenosovou rychlostí až 1050 MB/s a robustním zpracováním s odolností dle standardu IP55. Ochrana souborů heslem pomocí šifrovacího programu. Nízká hmotnost a kapesní velikost, kompatibilní s PC i Mac. 

Rozhraní:

USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, USB 3.1 Gen 2 Type-C

Technologie pevného disku:

SSD

Druh pevného disku:

Externí

Kapacita [GB]:

1 000

Odolný:

Ano

Výrobce Sandisk

SanDisk Extreme Pro Portable - 1TB - recenze

SanDisk Extreme Pro Portable: rychlé SSD na cesty i na hry | Recenze – Doupě.cz

id-31742
22.02.2021 - 04:27:29

Rozšíření úložné kapacity notebooku o SSD, interní i externí, WD a SanDisk - Příslušenství - NOTEBOOK.cz

NOTEBOOK.cz
30.10.2020 - 16:34:36

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SanDisk Extreme Pro Portable - 1TB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Stabilizátory pro harddisky, Dokovací stanice pro harddisky, Rámečky pro harddisky.