Seagate Expansion Desktop 5TB

Cena produktu Seagate Expansion Desktop 5TB není známa.

 

Popis produktu Seagate Expansion Desktop 5TB: Seagate Expansion Desktop Desktop externí pevné disky Seagate Expansion Desktop poskytují velký ukládací prostor pro vaši stále rostoucí sbírku souborů. Díky jednoduchosti použití dokáží okamžitě ...  Více informací


Seagate Expansion Desktop 5TB - popis

Seagate Expansion Desktop
Desktop externí pevné disky Seagate Expansion Desktop poskytují velký ukládací prostor pro vaši stále rostoucí sbírku souborů. Díky jednoduchosti použití dokáží okamžitě přidat prostor pro další soubory a pomáhají konsolidovat knihovnu všech multimediálních dat na jednom místě. Díky vysokorychlostnímu rozhraní USB 3.0 je nic nebude brzdit v rychlé práci.
Jednoduše použitelný
Seagate Expansion externí hard disk nabízí jednoduché řešení pro rozšíření diskové kapacity pro váš počítač nebo notebook. Stačí připojit k USB portu počítače a vaše data mohou být přenesena v co nejkratší době díky vysokorychlostnímu standardu USB 3.0.
Snadný a rychlý přenos
Díky podpoře Plug and Play je nastavení jednoduché a rychlé, stačí připojit přiložený napájecí zdroj a USB kabel do počítače a vše je připraveno k provozu. Disk je automaticky rozpoznán operačním systémem Windows, takže není nutné instalovat žádný software a nic zdlouhavě nastavovat. Ukládání souborů je také snadné, stačí klasická technika drag-and-drop. Je to snadné a zároveň rychlé a energeticky úsporné řešení, jelikož vestavěná správa napájení zajišťuje energeticky úspornější provoz.
Klíčové vlastnosti
Řada disků Seagate Expansion Desktop je navržena v elegantním obalu černé barvy, ve kterém je ukryt pevný disk s rozměry 3.5", v tomto případě s velkou kapacitou 5 TB. Díky takto velké kapacitě můžete přenášet a uchovávat obrovské objemy dat. K maximálnímu využití přenosových rychlostí je integrováno rozhraní USB 3.0, ale samozřejmě je zpětně kompatibilní s USB 2.0. Součástí balení je USB 3.0 kabel a síťový zdroj.

Parametry
Rozhraní: USB 3.0

Druh pevného disku: Externí

Formát disku [palce]: 3,5

Kapacita [GB]: 5 000

Rozměry [mm]: 179.5 x 118 x 37.5

Technologie
Technologie pevného disku: Magnetický

Výrobce Seagate
SSD
Informace o parametru SSD
Ne
Rozměr 3.5 "
Rozhraní USB 3.0
Otáčky 5000 ot./min
Kapacita 5000 GB

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Seagate Expansion Desktop 5TB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Dokovací stanice pro harddisky, Stabilizátory pro harddisky, Rámečky pro harddisky.