Seagate Fast SSD - 1TB

Cena produktu Seagate Fast SSD - 1TB není známa.

 

Popis produktu Seagate Fast SSD - 1TB: Seagate Fast SSD Spolehlivý, extra rychlý a snadno přenosný disk je perfektní volbou jako úložiště pro velké objemy vašich dat. Jedná se o externí disk vhodný pro přenos i automatické zálohování,...  Více informací


Seagate Fast SSD - 1TB - popis

Seagate Fast SSD
Spolehlivý, extra rychlý a snadno přenosný disk je perfektní volbou jako úložiště pro velké objemy vašich dat. Jedná se o externí disk vhodný pro přenos i automatické zálohování, zároveň spolehlivě poskytne vašim datům bezpečí.
Hlavní přednosti

* Kapacita 1 TB
* Stylový design
* Odolné zpracování s hliníkovou konstrukcí
* Rychlost čtení až 540 MB/s, rychlost zápisu až 500 MB/s
* Zrcadlové složky pro bezproblémovou správu souborů
* Rozhraní USB-C

Vysoká rychlost a maximum místa
Úložiště nabídne dostatečnou kapacitu, můžete tak ukládat veškeré fotografie, soubory, videa, filmy, cokoliv vás napadne prakticky neomezeně. USB 3.0 rozhraní vám umožní mnohem rychleji přenést data a pracuje s Mac i Windows bez nutnosti přeformátování. Samozřejmostí je zpětná kompatibilita s USB 2.0. 
V jednoduchosti je krása
Příjemný moderní design, malé rozměry a nízká váha dělají z tohoto externího disku perfektní úložiště, které můžete mít neustále u sebe. Odolná a pevná hliníková konstrukce zajistí, že jsou vaše data v naprostém bezpečí.
Klíčové vlastnosti
Vysokorychlostní externí disk Seagate Fast SSD s kapacitou 1 TB spojuje rychlý přenos dat (čtení až 540 MB/s, zápis až 500 MB/s) a dostatečný úložný prostor pro vaše data. Elegantní a zároveň pevná konstrukce ochrání veškeré informace v bezpečí. Disk je určen pro rozhraní USB 3.0 a je zpětně kompatibilní s rozhraním USB 2.0.

Rozhraní:

USB-C

Formát disku:

2,5

Technologie pevného disku:

SSD

Druh pevného disku:

Externí

Kapacita [GB]:

1 000

Výrobce Seagate

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Seagate Fast SSD - 1TB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Stabilizátory pro harddisky, Dokovací stanice pro harddisky, Rámečky pro harddisky.