Silicon Power 2TB Stream S06

Cena produktu Silicon Power 2TB Stream S06 není známa.

 

Popis produktu Silicon Power 2TB Stream S06: Externí pevný disk Silicon Power Stream S06 Silicon Power Stream S06 je vysoce stylový a elegantní externí disk formátu 3.5“, který poskytuje široké možnosti pro zálohování dat. Vyniká elegantním ...  Více informací


Silicon Power 2TB Stream S06 - popis

Externí pevný disk Silicon Power Stream S06
Silicon Power Stream S06 je vysoce stylový a elegantní externí disk formátu 3.5“, který poskytuje široké možnosti pro zálohování dat. Vyniká elegantním designem a odolnou konstrukcí. Díky ultra rychlému rozhraní USB 3.0 není práce disku nijak zpomalena. Pomocí praktické aplikace SP Widget můžete snadno chránit a zálohovat svá data.
Elegantní a praktický design
Silicon Power Stream S06 je velice stylový a díky unikátnímu držadlu se snadno přenáší. Oceníte také promyšlený systém chlazení a možnot položení disku v několika polohách..
Praktická aplikace SP Widget
Společně s diskem získáváte možnost volného stažení praktické softwarové aplikace SP Widget, která Vám usnadní řadu činností při správě dat. Umožňuje snadnou zálohu a synchronizaci dokumentů, složek, oblíbených položek nebo elektronické pošty z aplikací Outlook a Outlook Express. Data a počítač můžete zabezpečit pomocí šifrování a hesla.
Výhody
Na tento pevný disk lze nahrát velké množství uživatelských dat a aplikací. Může sloužit jako úložiště a záloha fotografií a filmových snímků. Díky externímu provedení jej lze snadno přenášet z místa na místo a mít svá data vždy při sobě.
Klíčové vlastnosti
Tento model 3.5“ externího disku Silicon Power Stream S06 nabízí solidní úložnou kapacitu 2 TB. Pro připojení k počítači je vybaven rozhraním USB 3.0, které zvládá maximální přenosovou rychlost až 5 Gb/s. Díky tomu můžete disk snadno připojit k většině moderních počítačů i notebooků. K napájení slouží externí adaptér 12V DC. Rozměry disku činí 199 x 117.7 x 36.3 mm.

Parametry
Rozhraní: USB 3.0

Druh pevného disku: Externí

Formát disku [palce]: 3,5

Kapacita [GB]: 2 000

Technologie
Technologie pevného disku: Magnetický

Výrobce Silicon Power
SSD
Informace o parametru SSD
Ne
Odolný
Informace o parametru Odolný
Ano
Rozměr 3.5 "
Rozhraní USB 3.0
Kapacita 2000 GB

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Silicon Power 2TB Stream S06 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Dokovací stanice pro harddisky, Stabilizátory pro harddisky, Rámečky pro harddisky.