Toshiba Canvio Aero Cast 1TB

Cena produktu Toshiba Canvio Aero Cast 1TB není známa.

 

Popis produktu Toshiba Canvio Aero Cast 1TB: Bezdrátový externí disk Toshiba Canvio AeroCast Společnost Toshiba uvedla bezdrátový externí disk s připojením Wi-Fi. Canvio AeroCast je ideální pro sdílení souborů s rodinou a přáteli kdekoliv a ...  Více informací


Toshiba Canvio Aero Cast 1TB - popis

Bezdrátový externí disk Toshiba Canvio AeroCast
Společnost Toshiba uvedla bezdrátový externí disk s připojením Wi-Fi. Canvio AeroCast je ideální pro sdílení souborů s rodinou a přáteli kdekoliv a kdykoliv. Ultrapřenosný disk umožňuje bezdrátové připojení, čímž se docílí naprosté volnosti od kabelů. S tímto diskem můžete rozšířit úložný prostor například na iPad, iPhone, iPod, smartphone, notebooku, tabletu a až 6 přístrojů může ve stejnou dobu přenášet různá média.

Pohodlné externí řešení pro streamování a zálohu
Společně s Canvio AeroCast můžete využívat pohodlí mobilní aplikace, která je kompatibilní s operačními systémy iOS i Android. Užívejte si jednoduché streamování nejnovějších filmů do mobilních zařízení nebo praktický způsob zálohování veškerých mobilních dat. Režim Internet Pass-Thru umožňuje během připojení k jednotce Canvio AeroCast i přístup na web.

Vestavěný slot pro SD kartu
Přenášejte nebo zálohujte fotografie a videa z vaší SD karty rovnou na disk. Díky automatické funkci zálohování se budou všechny soubory automaticky zálohovat do vybraného uživatelského adresáře.

Dobíjecí baterie
Buďte vždy mobilní díky vestavěné dobíjecí baterii s dlouhou životností. Získejte až 5 hodin nepřetržitého streamování videa.

Klíčové vlastnosti
Bezdrátový externí disk Toshiba Canvio AeroCast přináší pohodlné bezdrátové možnosti pro sdílení, streamování a zálohu dat. Poskytuje velmi pěknou kapacitu 1 TB.a je určen pro bezdrátové sdílení pomocí technologie Wi-Fi 802.11 b/g/n a zároveň je vybaven vysokorychlostním portem USB 3.0. Nechybí nezbytné zabezpečení bezdrátové komunikace WEP/WPA/WPA2. Pro okamžitý přenos fotografií a videa disk poskytuje SD slot pro vložení paměťové karty. Disk je napájen z vestavěné dobíjecí baterie s výdrží až 5 hodin nepřetržitého streamování videa. Je kompatibilní s iOS 6.0+, zařízeními s Androidem 2.3+ a také s klasickými počítači s Windows 7 a novějšími a MAC OS X 10.7+.

Parametry
Rozhraní: USB 3.0

Druh pevného disku: Externí

Formát disku [palce]: 2,5

Kapacita [GB]: 1 000
Technologie
Technologie pevného disku: Magnetický

Rozměry/Váha
Hmotnost (g): 260

Výrobce Toshiba
Kapacita 1000 GB
Bezdrátové připojení
Informace o parametru Bezdrátové připojení
Ano
Hmotnost 260 g
SSD
Informace o parametru SSD
Ne
Rozměr 2.5 "
Rozhraní USB 3.0

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Toshiba Canvio Aero Cast 1TB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Dokovací stanice pro harddisky, Stabilizátory pro harddisky, Rámečky pro harddisky.