Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Pevné disky (hard disky) > Externí harddisky >

Toshiba Canvio Aero Mobile WiFi 128GB

Toshiba Canvio Aero Mobile WiFi 128GB

Cena produktu Toshiba Canvio Aero Mobile WiFi 128GB není známa.

 

Popis produktu Toshiba Canvio Aero Mobile WiFi 128GB: Bezdrátový externí SSD disk Toshiba Canvio AeroMobile Společnost Toshiba uvedla bezdrátový externí disk SSD s připojením Wi-Fi. Canvio AeroMobile je ideální pro sdílení souborů s rodinou a přátel...  Více informací


Toshiba Canvio Aero Mobile WiFi 128GB - popis

Bezdrátový externí SSD disk Toshiba Canvio AeroMobile
Společnost Toshiba uvedla bezdrátový externí disk SSD s připojením Wi-Fi. Canvio AeroMobile je ideální pro sdílení souborů s rodinou a přáteli kdekoliv a kdykoliv. Ultrapřenosný disk umožňuje bezdrátové připojení, čímž se docílí naprosté volnosti od kabelů. S tímto diskem můžete rozšířit úložný prostor například na iPad, iPhone, iPod, smartphone, notebooku, tabletu a až 6 přístrojů může ve stejnou dobu přenášet různá média.

Pohodlné externí řešení pro streamování a zálohu
Společně s Canvio AeroMobile můžete využívat pohodlí mobilní aplikace, která je kompatibilní s operačními systémy iOS i Android. Užívejte si jednoduché streamování nejnovějších filmů do mobilních zařízení nebo praktický způsob zálohování veškerých mobilních dat. Režim Internet Pass-Thru umožňuje během připojení k jednotce Canvio AeroMobile i přístup na web.

Vestavěný slot pro SD kartu
Přenášejte nebo zálohujte fotografie a videa z vaší SD karty rovnou na disk. Díky automatické funkci zálohování se budou všechny soubory automaticky zálohovat do vybraného uživatelského adresáře.

Dobíjecí baterie
Buďte vždy mobilní díky vestavěné dobíjecí baterii s dlouhou životností. Získejte až 8 hodin nepřetržitého streamování videa.

Klíčové vlastnosti
Bezdrátový externí SSD disk Toshiba Canvio AeroMobile přináší pohodlné bezdrátové možnosti pro sdílení, streamování a zálohu dat. Poskytuje velmi pěknou kapacitu 128 GB s technologií SSD a je určen pro bezdrátové sdílení pomocí technologie Wi-Fi 802.11 b/g/n a zároveň je vybaven vysokorychlostním portem USB 3.0. Nechybí nezbytné zabezpečení bezdrátové komunikace WEP/WPA/WPA2. Pro okamžitý přenos fotografií a videa disk poskytuje SD slot pro vložení paměťové karty. Disk je napájen z vestavěné dobíjecí baterie s výdrží až 8 hodin nepřetržitého streamování videa. Je kompatibilní s iOS 5.1+, zařízeními s Androidem 2.3+ a také s klasickými počítači s Windows 7 a novějšími a MAC OS X 10.7+.

Parametry
Rozhraní: USB 3.0

Druh pevného disku: Externí

Formát disku [palce]: 2,5

Kapacita [GB]: 128
Technologie
Technologie pevného disku: SSD

Rozměry/Váha
Hmotnost (g): 120

Výrobce Toshiba
Hmotnost 120 g
SSD
Informace o parametru SSD
Ano
Rozměr 2.5 "
Kapacita 128 GB
Rozhraní USB 3.0
Bezdrátové připojení
Informace o parametru Bezdrátové připojení
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Toshiba Canvio Aero Mobile WiFi 128GB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Stabilizátory pro harddisky, Dokovací stanice pro harddisky, Rámečky pro harddisky.