Toshiba CANVIO DESK 6TB

Cena produktu Toshiba CANVIO DESK 6TB není známa.

 

Popis produktu Toshiba CANVIO DESK 6TB: * Externí pevný disk Toshiba CANVIO DESK disponuje zpětně kompatibilní technologí USB 3.0 a vysokou přenosovou rychlostí až 5 Gb/s, díky které budete mít 6 TB úložiště vždy na dosahu ruky kdykoli...  Více informací


Toshiba CANVIO DESK 6TB - popis

* Externí pevný disk Toshiba CANVIO DESK disponuje zpětně kompatibilní technologí USB 3.0 a vysokou přenosovou rychlostí až 5 Gb/s, díky které budete mít 6 TB úložiště vždy na dosahu ruky kdykoliv a kdekoliv. Tato kapacita vám postačí ma uložení digitálních vzpomínek ve formě fotografií či videí ale také pro rozsáhlé dokumenty či sbírku hudby.:
* Bezpečné zálohování

S diskem je dodáván software NTI® Backup Now EZ™, který zabezpečí kompletní zálohování. Díky ochraně heslem navíc, se k vaším souborům nedostane žádná nepovolaná osoba.

 
* Inteligentní design

Tento pevný disk nejen dobře vypadá, ale i se dobře přenáší. Černý kryt se také výborně hodí do jakékoliv kanceláře či pracovny. K dispozici jsou také dvě možnosti pro umístění disku - vertikálně nebo horizontálně podle toho, kolik místa máte na pracovní desce stolu.:

 

Parametry

PEVNÝ DISK
* Kapacita pevného disku: 6000 GB
* Velikost pevného disku: 3.5"
* Rychlost otáček pevného disku: 7200 ot/min
* Rozhraní pevného disku: USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A
* Typ zařízení: HDD
* Formát souborového systému: NTFS
VÝKON
* Technologie propojení: Kabel
* USB verze: 3.0 (3.1 Gen 1)
* Rychlost přenosu dat: 5000 Mbit/s
PŘÍKON
* Napájení z USB:
* Vstupní napětí: 100-240
* Vstupní frekvence: 50/60
HMOTNOST A ROZMĚRY
* Šířka: 4,2 cm
* Hloubka: 12,9 cm
* Výška: 16,7 cm
ÚDAJE O BALENÍ
* Přibalený software: NTI Backup Now EZ
* Návod k obsluze:

Výrobce Toshiba
Rozměr 3.5 "
Kapacita 6000 GB
Rozhraní USB 3.0

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Toshiba CANVIO DESK 6TB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Dokovací stanice pro harddisky, Stabilizátory pro harddisky, Rámečky pro harddisky.