Toshiba Stor.E Canvio 5TB

Cena produktu Toshiba Stor.E Canvio 5TB není známa.

 

Popis produktu Toshiba Stor.E Canvio 5TB: Toshiba Stor.E Canvio Externí pevné disky Toshiba poskytují velký ukládací prostor pro Vaši stále rostoucí sbírku souborů. Další řada disků Toshiba nese název Stor.E Canvio Desktop a nabízí ochran...  Více informací


Toshiba Stor.E Canvio 5TB - popis

Toshiba Stor.E Canvio
Externí pevné disky Toshiba poskytují velký ukládací prostor pro Vaši stále rostoucí sbírku souborů. Další řada disků Toshiba nese název Stor.E Canvio Desktop a nabízí ochranu dat a dostatek volnosti. Díky jednoduchosti použití dokáže okamžitě přidat prostor pro další soubory. Pomocí vysokorychlostního rozhraní USB 3.0 disky Stor.E Canvio nic nebude brzdit v rychlé práci. Disky jsou dostupné v různých kapacitách a barevných variantách. Mohou se stát ideálním partnerem vaší TV nebo PC.
Vynikající rychlost
Pevné disky řady Stor.E Canvio nabízí vysokou rychlost v kombinaci s vysokou kapacitou. Ultra-rychlé USB 3.0 rozhraní Vám umožní mnohem rychleji přenést HD filmy, fotografie a hudební soubory. Samozřejmostí je zpětná kompatibilita s USB 2.0.
Podpora
Díky podpoře Plug and Play je nastavení jednoduché a rychlé, stačí připojit přiložený napájecí zdroj a USB kabel do počítače a vše je připraveno k provozu. Disk je rozpoznán operačním systémem Windows na základě NTFS, takže není nutné nic zdlouhavě nastavovat.
Klíčové vlastnosti
Externí disk Toshiba Stor.E Canvio je k dispozici v různých barevných variantách a jeho kapacita je v tomto případě 5 TB. Disk je určen pro rozhraní USB 3.0, má vyrovnávací paměť 32 MB a rychlost otáček je 7200 za minutu. Kompatibilní je s operačními systémy Windows XP, Vista, 7 a Mac (nutno přeformátovat na HFS+).

Parametry
Rozhraní: USB 3.0

Druh pevného disku: Externí

Formát disku [palce]: 3,5

Kapacita [GB]: 5 000

Rychlost otáčení ploten [rpm]: 7 200

Vyrovnávací paměť [MB]: 32

Rozměry [mm]: 167 x 129 x 42

Technologie
Technologie pevného disku: Magnetický

Výrobce Toshiba
Kapacita 5000 GB
SSD
Informace o parametru SSD
Ne
Rozměr 3.5 "
Rozhraní USB 3.0
Otáčky 7200 ot./min

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Toshiba Stor.E Canvio 5TB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Dokovací stanice pro harddisky, Stabilizátory pro harddisky, Rámečky pro harddisky.