Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Pevné disky (hard disky) > Externí harddisky >

VERBATIM 250GB 2.5'' 5400 RPM HDD FireWire / USB 2.0

VERBATIM 250GB 2.5'' 5400 RPM HDD FireWire / USB 2.0

Cena produktu VERBATIM 250GB 2.5'' 5400 RPM HDD FireWire / U... není známa.

 

Popis produktu VERBATIM 250GB 2.5'' 5400 RPM HDD FireWire / USB 2.0: Přenosné pevné disky společnosti Verbatim jsou malé, odolné a stylové, s vynikajícím výkonem a kapacitou a nabízejí maximálně pohodlné řešení pro přenosné ukládání dat. Pevné disky společnosti Ver...  Více informací


VERBATIM 250GB 2.5'' 5400 RPM HDD FireWire / USB 2.0 - popis

Přenosné pevné disky společnosti Verbatim jsou malé, odolné a stylové, s vynikajícím výkonem a kapacitou a nabízejí maximálně pohodlné řešení pro přenosné ukládání dat. Pevné disky společnosti Verbatim spojují nejlepší prvky designu dnešních pevných disků v jednom atraktivním balení. Přenosné pevné disky společnosti Verbatim zkrátka poskytují kvalitu bez kompromisů. Žádné napájecí kabely s USB 2.0 jsou napájeny ze sběrnice, mohou tedy být napájeny přímo ze zařízení USB 2.0 přes kabel, který je připojuje k počítači. To je v oblasti přenosnosti vymoženost. Stačí se připojit a začít pracovat! Vysoký výkon Vysoce výkonná mechanika a elektronika přenosných pevných disků společnosti Verbatim poskytuje vynikající přenosovou rychlost dat pomocí rozhraní USB 2.0. U většiny softwarových aplikací můžete používat přenosné pevné disky jako interní pevné disky a když skončíte, stačí je odpojit a vzít s sebou. Plug and Play Pro poslední verze operačních systémů Windows a Macintosh jako Windows XP, Windows 2000, Windows ME, Windows Vista a Mac OS X není nutná instalace ovladačů. To je velmi výhodné, když pracujete s "vypůjčeným" počítačem; pouze připojíte přenosný pevný disk a získáte přístup k důležitým datům nebo můžete přenášet rozsáhlé množství dat mezi počítači. Vysoká výkonnost, odolnost a stylový design přenosných pevných disků Verbatim uspokojí vaši potřebu uskladnění dat v kanceláři, doma či na cestě: Software CMS BounceBack Express Jednoduše a automaticky zálohujte svůj osobní obsah. Program BounceBack Express sdružuje plánovaní, zálohování, možnosti automatického spouštění a volbu QuickRestore pro CMS. Systémové požadavky: - port USB 2.0/1.1, - Windows 98SE, Windows ME, Windows 2000, Windows XP a Windows Vista, Mac OS 8.6, Mac OS 9.x, Mac OS X 10.1 nebo vyšší.

Výrobce Verbatim

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu VERBATIM 250GB 2.5'' 5400 RPM HDD FireWire / USB 2.0 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Dokovací stanice pro harddisky, Stabilizátory pro harddisky, Rámečky pro harddisky.