Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Pevné disky (hard disky) > Externí harddisky >

Verbatim Store ´n´ Go Portable - 120GB

Verbatim Store ´n´ Go Portable - 120GB

Cena:

1 029

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Verbatim Store ´n´ Go Portable - 120GB: Verbatim Store 'n' Go Portable Disk je ideální pro uživatele, kteří hodně cestují, a představuje rychlé a bezpečné řešení pro rozšíření úložiště a zálohování souborů. Rozhraní USB 3.1 nabízí vyso...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Digiboss.cz IT, Elektronika, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Digiboss.cz IT, Elektronika popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu

Verbatim Store ´n´ Go Portable - 120GB - popis

Verbatim Store 'n' Go Portable
Disk je ideální pro uživatele, kteří hodně cestují, a představuje rychlé a bezpečné řešení pro rozšíření úložiště a zálohování souborů. Rozhraní USB 3.1 nabízí vysoké přenosové rychlosti až 5 Gb/s, takže přesouvání větších souborů už vás nezdrží a vysokokapacitní úprava fotografií už nebude problém, kdykoli se do ní budete chtít pustit. 

* rozhraní USB 3.1 Gen. 1 s rychlostí přenosu 5 Gb/s
* s tloušťkou pouhých 7 mm
* bez pohyblivých částí
* zcela tichý provoz
* automatické pravidelné zálohování

Vysoký výkon
Tento disk SSD je kompatibilní s platformami PC i Mac a má rozhraní USB 3.1 Gen. 1 s připojením USB-C pro superrychlý přenos dat. SSD dokáže rychle přenášet velké objemy dat, což je ideální pro úpravu videa, přesouvání velkého množství dat či maximalizaci herního výkonu. Balení obsahuje kabel USB-C na USB-A a také adaptér USB-A na USB-C pro připojení široké řady zařízení. 
Tenký design a vysoká odolnost
S tloušťkou pouhých 7 mm se tento disk bez problémů vejde do kapsy vaší tašky na notebook, takže jej můžete mít neustále u sebe. Kompaktní design pomáhá odolávat každodenním nárazům a otřesům, takže se na disk můžete spolehnout, ať jste kdekoli. V discích SSD nejsou žádné pohyblivé části, což je činí spolehlivějšími, zcela tichými a méně náročnými na spotřebu energie.
Software Nero Backup
Pro další stupeň zabezpečení je součástí software Nero Backup, který vám pomůže zálohovat všechny soubory, složky a jednotky z notebooku nebo počítače, kdykoliv chcete. Můžete si také naplánovat automatické pravidelné zálohování v konkrétní čas a den!

Klíčové vlastnosti
Disk SSD s kapacitou 120 GB bez pohyblivých částí pro vysokou spolehlivost a tichý provoz, kompaktní a tenký design. Vysokorychlostní přenos dat, USB 3.1 Gen. 1 s připojením USB-C, Software Nero Backup. Rychlé a zabezpečené řešení k rozšíření vašeho úložiště a zálohování souborů. Kabel s USB-C na USB-A s přiloženým adaptérem USB-C.

Rozhraní:

USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1

Formát disku:

2,5

Technologie pevného disku:

SSD

Druh pevného disku:

Externí

Kapacita [GB]:

120

Výrobce Verbatim

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Verbatim Store ´n´ Go Portable - 120GB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Dokovací stanice pro harddisky, Stabilizátory pro harddisky, Rámečky pro harddisky.