WD My Book AV-TV - 2TB

Cena:

2 964

Hlídat lepší cenu

Popis produktu WD My Book AV-TV - 2TB: WD My Book AV-TV My Book AV-TV je představitelem další generace přenosných externích disků firmy Western Digital. Má kapacitu 1 TB a provedení pro rychlé rozhraní USB 3.0, které zvládá maximální ...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem EuroKing, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem EuroKing popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

WD My Book AV-TV - 2TB - popis

WD My Book AV-TV
My Book AV-TV je představitelem další generace přenosných externích disků firmy Western Digital. Má kapacitu 1 TB a provedení pro rychlé rozhraní USB 3.0, které zvládá maximální přenosovou rychlost až 5 Gb/s. Jedná se o ideální řešení k Vašemu televizoru. Disk je ideální prostředek pro nahrávání pořadů z televizoru. Rovněž je vhodný pro přehrávání filmů a ostatních multimediálních dat.
Ideální k televizoru
Pevný disk s optimalizací pro AV zaručí plynulost přehrávání. Podporuje příkaz ATA-7 AV, nabízí spolehlivý nepřetržitý provoz a téměř nulovou hlučnost. Extradlouhý dvoumetrový USB kabel umožní s diskem snadno manipulovat. Máte televizi se dvěma tunery? Rozhraní USB 3.0 nabídne možnost současného nahrávání i přehrávání. Flexibilní je také design, který umožňuje disk postavit i položit vodorovně vedle Vašeho televizoru.
Vynikající rychlost
Pevné disky řady My Book AV-TV nabízí vysokou rychlost v kombinaci s vysokou kapacitou. Ultra-rychlé USB 3.0 rozhraní Vám umožní mnohem rychleji přenést HD filmy, fotografie a hudební soubory. Samozřejmostí je zpětná kompatibilita s USB 2.0.
WD kvalita
Externí pevné disky značky Western Digital se vyznačují vysokou kvalitou. Výrobci WD je známo, jak je pro Vás kvalita a spolehlivost důležitá. Proto se zaměřil na spolehlivost disků, odolnost a životnost disků. To vše splňuje při zachování běžných funkcí a rozumného designu.
Klíčové vlastnosti
Tento disk má rozměry 2.5" a nabízí kapacitu 2 TB, což je absolutně dostačující i pro objemná multimediální data. Jako komunikační rozhraní je použito superrychlé USB 3.0 se zpětnou kompatibilitou s USB 2.0. Toto rozhraní se svou maximální přenosovou rychlostí až 5Gbps poskytuje disku dostatečnou šíři komunikačního prostoru a rozhodně mu nebude bránit v maximálním výkonu. Disk má rozměry 48 x 135 x 162 mm.

Parametry
Rozhraní: USB 3.0

Druh pevného disku: Externí

Formát disku [palce]: 3,5

Kapacita [GB]: 2 000

Technologie
Technologie pevného disku: Magnetický

Výrobce Western Digital
Rozměr 3.5 "
Rozhraní USB 3.0
Kapacita 2000 GB
SSD
Informace o parametru SSD
Ne
Odolný
Informace o parametru Odolný
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu WD My Book AV-TV - 2TB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Dokovací stanice pro harddisky, Stabilizátory pro harddisky, Rámečky pro harddisky.