Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Pevné disky (hard disky) > Externí harddisky >

WD My Book Thunderbolt Duo - 6TB

WD My Book Thunderbolt Duo - 6TB

Cena produktu WD My Book Thunderbolt Duo - 6TB není známa.

 

Popis produktu WD My Book Thunderbolt Duo - 6TB: Parametry Druh pevného disku: Externí Formát disku [palce]: 3,5 Kapacita [GB]: 6 000 Rozhraní: Thunderbolt Ostatní parametry Rozměry [mm]: 165 x 157 x 99 Technologie pevného disku: Magnetický Spol...  Více informací


WD My Book Thunderbolt Duo - 6TB - popis

Parametry Druh pevného disku: Externí Formát disku [palce]: 3,5 Kapacita [GB]: 6 000 Rozhraní: Thunderbolt Ostatní parametry Rozměry [mm]: 165 x 157 x 99 Technologie pevného disku: Magnetický Společnost WD uvedla na trh nové externí disky s vysokou rychlostí přenosu, které položí na lopatky i modely s USB 3.0 nebo eSATA rozhraním. Díky možnosti propojení několika těchto disků získáte velká uložiště, které se tváří v počítači jako jeden velký disk. S těmito disky s propustností až 10 Gb/s lze dosáhnout překopírování celovečerního HD filmu za méně než 30 sekund nebo celý rok nepřetržité hudby za 10 minut. WD My Book Thunderbolt Duo se skládá z dvojice 3,5“ disků, kde každý má kapacitu 3TB. Celkově tedy obsahuje tento disk až 6TB úložného prostoru. Rychlého nevýšení kapacity lze dosáhnout pomocí propojení několika těchto externích disků přes první thunderbolt konektor na disku. Disky se pak tváří jako jeden obrovský nový disk v počítači a lze na ně ukládat velké množství multimediálního nebo jiného obsahu. K počítači se disk připojuje přes druhý thunderbolt konektor, který jak již bylo uvedeno, dosahuje nesrovnatelně větší datové propustnosti, než jaké mohou dosahovat nejnovější USB 3.0 nebo eSATA externí disky. Takto vysokých rychlostí bez velkých ztrát jako tomu bylo u USB 2.0 konektoru, dosahuje toto rozhraní díky propojení k rychlé PCI Express 2.0 x4 sběrnici s propustností až 16 Gb/s. takto vysoké rychlosti jistě zaujmou profesionální nebo poloprofesionální kameramany nebo jiné profese zabývající se grafickým zpracováním digitálních dat. Rozhraní thunderbolt je zatím instalováno především do MAC přístrojů, ale první vlaštovky se už ukázaly i u klasických desek pro PC stanice. Disky jsou v klasickém provedení 3,5“ a potřebují vlastní adaptér do sítě, který je součástí balení.

Výrobce Western Digital
Rozměr 3.5 "
Kapacita 6000 GB
Rozhraní USB 3.0

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu WD My Book Thunderbolt Duo - 6TB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Dokovací stanice pro harddisky, Stabilizátory pro harddisky, Rámečky pro harddisky.