HLEDEJCENY.cz

WD My Passport Wireless 500GB - porovnání cen

WD My Passport Wireless 500GB

My Passport Wireless SSD

ZKOPÍROVÁNÍ PAMĚŤOVÉ KARTY JEDNÍM DOTEKEM.

ODOLNOST PROTI NÁRAZŮM.

Disk My Passport™ Wireless SSD je všestranné přenosné úložiště umožňující zálohovat fotografie a videa pořízená fotoaparáty a drony. Tlačítko pro kopírování jedním dotekem umožňuje zálohovat fotografie a videa za použití vestavěné čtečky karet SD™ nebo integrovaného portu USB bez nutnosti použití notebooku či softwaru.

INTEGROVANÁ ČTEČKA KARET SD

Vestavěná čtečka karet SD 3.0 s rychlostí čtení až 65 MB/s3 a tlačítko pro kopírování jedním dotekem usnadňují rychlé zálohování fotografií a videí z karty SD bez nutnosti použití počítače či dalšího softwaru.

VYSOKÁ ODOLNOST SSD DISKŮ

Díky vestavěnému SSD disku a vnějšímu ochrannému rámu jsou vaše data chráněna před nárazy, otřesy a pádem z výšky až 1 metru, a to i když je disk zrovna používán.

VYSOKÉ PŘENOSOVÉ RYCHLOSTI SSD DISKU

Při použití portu USB 3.0 máte k dispozici vysoké přístupové a přenosové rychlosti (rychlost čtení až 390 MB/s) pro přesouvání souborů mezi diskem a počítači PC či Mac.

BATERIE S CELODENNÍ VÝDRŽÍ

Disk My Passport Wireless SSD můžete používat až 10 hodin v kuse. Bez obav můžete vyrazit na celodenní focení či natáčení. Tento partner pro dlouhé cesty vám umožní nepřetržitě streamovat videa, ať už v autě či v letadle.

BEZDRÁTOVÝ PŘÍSTUP A STREAMOVÁNÍ V ROZLIŠENÍ 4K

Disk My Passport Wireless SSD si vytvoří vlastní rychlé Wi-Fi připojení 802.11ac, takže se můžete k disku připojit bezdrátově a pomocí aplikace My Cloud získáte přístup k uloženým fotografiím i plynulému streamování videa v rozlišení 4K přímo do vašeho telefonu či tabletu.5 Pomocí aplikací třetích stran, jako je FiLMiC Pro, můžete pořizovat a ukládat záznamy přímo na disk. Aplikace LumaFusion zase umožňuje upravovat video přímo v terénu.

VESTAVĚNÁ POWERBANKA

Nemáte k dispozici elektrickou zásuvku? Žádný problém. Praktická vestavěná powerbanka o kapacitě 6 700 mAh umožňuje nabíjet na cestách chytré telefony, kamery a jiná mobilní zařízení. Disk My Passport Wireless SSD poskytuje napětí až 1,5 A (0,9 A při zapnutém disku).

TECHNICKÉ ÚDAJE

Kompatibilní se systémem Windows® 10, 8.1 nebo 7, Mac OS® X El Capitan, Sierra nebo High Sierra. Vyžaduje zařízení s technologií DLNA®/UPnP® nebo Plex pro streamování.

Kapacita:
* 2 TB, 1 TB, 500 GB

Rozhraní
* Pozice na kartu SD 3.0
* 802.11ac/n Wi-Fi
* USB 3.0
* USB 2.0 (pro import)

Obsah balení
* Zařízení My Passport Wireless SSD
* Ochranný rám pro případ pádu
* Kabel USB
* Napájecí adaptér do portu USB

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2022 HLEDEJCENY.cz