Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Pevné disky (hard disky) > Externí harddisky >

WD My Passport Wireless SSD - 500GB

WD My Passport Wireless SSD - 500GB

Cena produktu WD My Passport Wireless SSD - 500GB není známa.

 

Popis produktu WD My Passport Wireless SSD - 500GB: WD My Passport Wireless SSD Disk My Passport Wireless SSD je všestranné přenosné úložiště umožňující zálohovat fotografie a videa pořízená fotoaparáty a drony. Tlačítko pro kopírování jedním dote...  Více informací


WD My Passport Wireless SSD - 500GB - popis

WD My Passport Wireless SSD
Disk My Passport Wireless SSD je všestranné přenosné úložiště umožňující zálohovat fotografie a videa pořízená fotoaparáty a drony. Tlačítko pro kopírování jedním dotekem umožňuje zálohovat fotografie a videa za použití vestavěné čtečky karet SD nebo integrovaného portu USB bez nutnosti použití notebooku či softwaru.

Proč právě WD My Passport Wireless SSD

* Léty prověřená kvalita produktů WD
* Externí SSD disk s Wi-Fi připojením
* Integrovaná čtečka SD karet
* Možnost sdílení dat po síti
* Funkce powerbanky

Integrovaná čtečka karet SD

Vestavěná čtečka karet SD 3.0 s rychlostí čtení až 65 MB/s a tlačítko pro kopírování jedním dotekem usnadňují rychlé zálohování fotografií a videí z karty SD bez nutnosti použití počítače či dalšího softwaru.

 

Baterie s celodenní výdrží

Disk My Passport Wireless SSD můžete používat až 10 hodin v kuse. Bez obav můžete vyrazit na celodenní focení či natáčení. Tento partner pro dlouhé cesty vám umožní nepřetržitě streamovat videa, ať už v autě či v letadle.
* Skutečná výdrž se může lišit v závislosti na vytížení disku.

 

Bezdrátový přístup a streamování v rozlišení 4K

Disk My Passport Wireless SSD si vytvoří vlastní rychlé Wi-Fi připojení 802.11ac, takže se můžete k disku připojit bezdrátově a pomocí aplikace My Cloud získáte přístup k uloženým fotografiím i plynulému streamování videa v rozlišení 4K přímo do vašeho telefonu či tabletu. Pomocí aplikací třetích stran, jako je FiLMiC Pro, můžete pořizovat a ukládat záznamy přímo na disk. Aplikace LumaFusion zase umožňuje upravovat video přímo v terénu.

 

Vestavěná powerbanka

Nemáte k dispozici elektrickou zásuvku? Žádný problém. Praktická vestavěná powerbanka o kapacitě 6 700 mAh umožňuje nabíjet na cestách chytré telefony, kamery a jiná mobilní zařízení. Disk My Passport Wireless SSD poskytuje napětí až 1,5 A (0,9 A při zapnutém disku).

 

Klíčové vlastnosti

Jedná se o velmi kvalitní mobilní SSD úložiště s kapacitou 500 GB. Má výdrž baterie až 10 hodin a funguje i jako powerbanka s kapacitou 6700 mAh díky portu USB 2.0. Umožňuje propojení se zařízeními pomocí Wi-Fi a podporuje Wi-Fi standardy 802.11n/ac a duální bezdrátové pásmo. Napájení a propojení s PC pomocí USB 3.0 konektoru. Součástí je také slot SD 3.0 pro paměťové karty. Podporuje Windows i Mac OS. Součástí balení je ochranný rám proti pádu, USB kabel a napájecí adaptér do USB portu.

Rozhraní:

USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, Wi-Fi

Formát disku:

SSD Form factor

Technologie pevného disku:

SSD

Druh pevného disku:

Externí

Kapacita [GB]:

500

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu WD My Passport Wireless SSD - 500GB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Stabilizátory pro harddisky, Dokovací stanice pro harddisky, Rámečky pro harddisky.