Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Pevné disky (hard disky) > Externí harddisky >

WD MyBook2 Mirror 1TB (2x500GB) USB

WD MyBook2 Mirror 1TB (2x500GB) USB

Cena produktu WD MyBook2 Mirror 1TB (2x500GB) USB není známa.

 

Popis produktu WD MyBook2 Mirror 1TB (2x500GB) USB: Externí disk s obrovskou úložnou kapacitou. Díky dvěma diskům je vhodný pro pravidelné zálohování PC (které automaticky umožňuje dodávaný software), nebo uložení velkého množství hudby, videa či f...  Více informací


WD MyBook2 Mirror 1TB (2x500GB) USB - popis

Externí disk s obrovskou úložnou kapacitou. Díky dvěma diskům je vhodný pro pravidelné zálohování PC (které automaticky umožňuje dodávaný software), nebo uložení velkého množství hudby, videa či fotografií. Vhodný je samozřejmě také pro uložení "serióznějšího" obsahu a jeho využití je také v kancelářích či profesionálních studiích. K počítači se připojuje prostřednictvím technologie USB a disku nechybí ani podpora technologie RAID. Díky podpoře technologie RAID jsou vaše data vždy v bezpečí. Díky použití dvou disků jsou totiž data ukládána na oba a při poruše jednoho ze dvou HDD jsou vaše data stále v pořádku a k dispozici. Přiložený software: - WD Anywhere Backup - pro jednoduché zálohování dat, - Google software - správa disku přes webové rozhraní Retail balení: - externí disk, - USB 2.0 kabel, - napájecí zdroj včetně kabelu, - instalační příručka, - CD se softwarem Záruka 3 roky.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu WD MyBook2 Mirror 1TB (2x500GB) USB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Dokovací stanice pro harddisky, Stabilizátory pro harddisky, Rámečky pro harddisky.