Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Pevné disky (hard disky) > Externí harddisky >

Western Digital HDD Elements Desktop, 12TB, USB 3.0 (WDBWLG0120HBK-EESN)

Western Digital HDD Elements Desktop, 12TB, USB 3.0 (WDBWLG0120HBK-EESN)

Cena:

6 589 Kč

Koupit za 6 589 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Western Digital HDD Elements Desktop, 12TB, USB 3.0 (WDBWLG0120HBK-EESN): WD Elements Desktop přináší spolehlivé, velkokapacitní úložiště pro ultrarychlé přenosy dat s kapacitou až do 14TB. Proč koupit HDD WD Elements Desktop? WD Elements v kompaktním provedení nabízí kapacitu až do 14TB, takže je ideálním řešením pro snadné rozšíření úložiště pro všechny vaše důležité fotografie, hudbu, videa a jiné soubory. Pokud je interní pevný disk téměř plný, výkon počítače je citelně horší. Nemažte soubory-uvolněte místo na interním pevném disku přenosem souborů do úložiště WD Elements Desktop a obnovte výkon svého počítače. V počítačích se systémem Windows funguje ihned po vybalení. Stačí zapojit do portu USB a můžete ihned přenášet soubory. Tento disk nabízí kompatibilitu s nejnovějšími zařízeními s rozhraním USB 3.0 i zpětnou kompatibilitu s rozhraním USB 2.0. Výrobce dobře ví, jak jsou pro vás vaše data důležitá. Proto své disky navrhuje tak, aby měly dlouhou životnost, vynikající odolnost proti nárazu a aby byly dlouhodobě spolehlivé. Disky jsou navíc chráně... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Western Digital HDD Elements Desktop, 12TB, USB 3.0 (WDBWLG0120HBK-EESN) - popis

WD Elements Desktop přináší spolehlivé, velkokapacitní úložiště pro ultrarychlé přenosy dat s kapacitou až do 14TB. Proč koupit HDD WD Elements Desktop? WD Elements v kompaktním provedení nabízí kapacitu až do 14TB, takže je ideálním řešením pro snadné rozšíření úložiště pro všechny vaše důležité fotografie, hudbu, videa a jiné soubory. Pokud je interní pevný disk téměř plný, výkon počítače je citelně horší. Nemažte soubory-uvolněte místo na interním pevném disku přenosem souborů do úložiště WD Elements Desktop a obnovte výkon svého počítače. V počítačích se systémem Windows funguje ihned po vybalení. Stačí zapojit do portu USB a můžete ihned přenášet soubory. Tento disk nabízí kompatibilitu s nejnovějšími zařízeními s rozhraním USB 3.0 i zpětnou kompatibilitu s rozhraním USB 2.0. Výrobce dobře ví, jak jsou pro vás vaše data důležitá. Proto své disky navrhuje tak, aby měly dlouhou životnost, vynikající odolnost proti nárazu a aby byly dlouhodobě spolehlivé. Disky jsou navíc chráněny odolným pouzdrem, které bylo navrženo s důrazem na ochranu i styl. technická specifikace Obecné funkce rozhraní: USB 3.0 Zpětná kompatibilita: ano kompatibilita: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 Mac OS X 10.6 a novější Linux Kernel 2.6 a novější kapacita: 12TB (skutečná kapacita může být nižší v závislosti na formátování, párování operačního systému a dalších faktorů) Typ zařízení: 3.5 inch materiál: neuvedeno Rozměry (Š x V x H): 135 x 48 x 165.8 mm hmotnost: neuvedeno Ostatní Spotřeba energie: neuvedeno Provozní teplota: 5-35 ° C Záruka: 2 roky Obsah prodejního balení: WD Elements Desktop USB kabel napájecí adaptér dokumentace

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Western Digital HDD Elements Desktop, 12TB, USB 3.0 (WDBWLG0120HBK-EESN) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Dokovací stanice pro harddisky, Stabilizátory pro harddisky, Rámečky pro harddisky.

Nejlevnější Western Digital HDD Elements Desktop, 12TB, USB 3.0 (WDBWLG0120HBK-EESN) akční ceny - Levné Western Digital HDD Elements Desktop, 12TB, USB 3.0 (WDBWLG0120HBK-EESN)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Western Digital HDD Elements Desktop, 12TB, USB 3.0 (WDBWLG0120HBK-EESN) stojí 6 589 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Western Digital HDD Elements Desktop, 12TB, USB 3.0 (WDBWLG0120HBK-EESN) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Externí harddisky.

Western Digital HDD Elements Desktop, 12TB, USB 3.0 (WDBWLG0120HBK-EESN) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz