Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Pevné disky (hard disky) > Externí harddisky >

Western Digital HDD My Book Duo, 6TB, USB 3.0 (WDBFBE0060JBK-EESN)

Western Digital HDD My Book Duo, 6TB, USB 3.0 (WDBFBE0060JBK-EESN)

Cena:

7 229 Kč

Koupit za 7 229 Kč
Dostupnost:
Do 3 dnů

Popis produktu Western Digital HDD My Book Duo, 6TB, USB 3.0 (WDBFBE0060JBK-EESN): WD My Book Duo přináší vysoce výkonné úložiště pro ultrarychlé přenosy dat s kapacitou až do 28TB. Režim RAID-0 přináší superrychlou výkonnost-rychlost sekvenčního čtení až 360 MB/s (při použití portu USB-C). Konfigurace RAID-1 umožňuje využívat redundanci-zrcadlení dat na použité disky WD Red. Díky portu USB-C s kompletní kabeláží je disk univerzální kompatibilní (podporuje USB 3.1/3.0/2.0). Dva porty USB 3.0 typu A přinášejí možnost flexibilního připojení dalšího příslušenství. Proč koupit HDD WD My Book? WD My Book v kompaktním provedení nabízí kapacitu až do 28TB, takže je ideálním řešením pro snadné rozšíření úložiště pro všechny vaše důležité fotografie, hudbu, videa a jiné soubory. Výchozí režim RAID-0 je připraven využívat maximální rychlost a kapacitu. Pomocí přiloženého softwaru WD Drive Utilities můžete úložiště překonfigurovat na redundanci RAID-1 (zrcadlení dat) nebo jej používat jako dva nezávislé disky (JBOD). Jednotka My Book Duo obsahuje dva disky WD Red optimaliz... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Western Digital HDD My Book Duo, 6TB, USB 3.0 (WDBFBE0060JBK-EESN) - popis

WD My Book Duo přináší vysoce výkonné úložiště pro ultrarychlé přenosy dat s kapacitou až do 28TB. Režim RAID-0 přináší superrychlou výkonnost-rychlost sekvenčního čtení až 360 MB/s (při použití portu USB-C). Konfigurace RAID-1 umožňuje využívat redundanci-zrcadlení dat na použité disky WD Red. Díky portu USB-C s kompletní kabeláží je disk univerzální kompatibilní (podporuje USB 3.1/3.0/2.0). Dva porty USB 3.0 typu A přinášejí možnost flexibilního připojení dalšího příslušenství. Proč koupit HDD WD My Book? WD My Book v kompaktním provedení nabízí kapacitu až do 28TB, takže je ideálním řešením pro snadné rozšíření úložiště pro všechny vaše důležité fotografie, hudbu, videa a jiné soubory. Výchozí režim RAID-0 je připraven využívat maximální rychlost a kapacitu. Pomocí přiloženého softwaru WD Drive Utilities můžete úložiště překonfigurovat na redundanci RAID-1 (zrcadlení dat) nebo jej používat jako dva nezávislé disky (JBOD). Jednotka My Book Duo obsahuje dva disky WD Red optimalizované pro pole RAID a představuje tak velmi rychlé, kvalitní a spolehlivé úložiště. Optimalizovaný firmware pro pole RAID je ideálním řešením pro systémy využívající dvoudiskové pole. Automatická správa diskových operací zajišťuje integritu dat v rámci cyklu čtení/zápis. Disk My Book Duo je kompatibilní se sběrnicí USB 3.1 a USB 3.0/2.0, a přináší proto velmi rychlou konektivitu bez ohledu na použité rozhraní. Součástí balení jsou kabely USB-C na USB-C a USB-C na USB-A. Disk My Book Duo může sloužit jakoby dokovací stanice, protože nabízí 2 porty USB rozbočovače 3.0 typu A pro připojení příslušenství, jako je další úložiště, klávesnice a myš, čtečka karet, USB klíče, nebo umožňuje synchronizaci a nabíjení mobilních telefonů. Vestavěné 256bitové hardwarové šifrování AES disku My Book Duo se softwarem WD Security pomáhá udržet soukromá data v bezpečí. Nastavením osobního hesla aktivujete hardwarové šifrování a ochranu dat .. technická specifikace Obecné funkce rozhraní: USB 3.0 (5 Gb/s) Zpětná kompatibilita: ano kompatibilita: Windows 7/8/8.1/10 Mac OS Hihgh, Sierra nebo El Capitan kapacita: 6TB (skutečná kapacita může být nižší v závislosti na formátování, párování operačního systému a dalších faktorů) Typ zařízení: 3.5 inch Rozměry (Š x V x H): 160 x 100 x 180 mm hmotnost: 2290 g Ostatní Spotřeba energie: neuvedeno Provozní teplota: 5-35 ° C Záruka: 3 roky Obsah prodejního balení: WD My Book Duo USB-C na USB-C kabel USB-C na USB-A kabel napájecí adaptér dokumentace

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Western Digital HDD My Book Duo, 6TB, USB 3.0 (WDBFBE0060JBK-EESN) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Dokovací stanice pro harddisky, Stabilizátory pro harddisky, Rámečky pro harddisky.

Nejlevnější Western Digital HDD My Book Duo, 6TB, USB 3.0 (WDBFBE0060JBK-EESN) akční ceny - Levné Western Digital HDD My Book Duo, 6TB, USB 3.0 (WDBFBE0060JBK-EESN)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Western Digital HDD My Book Duo, 6TB, USB 3.0 (WDBFBE0060JBK-EESN) stojí 7 229 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Western Digital HDD My Book Duo, 6TB, USB 3.0 (WDBFBE0060JBK-EESN) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Externí harddisky.

Western Digital HDD My Book Duo, 6TB, USB 3.0 (WDBFBE0060JBK-EESN) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz