WESTERN DIGITAL My Book 4 TB

Cena produktu WESTERN DIGITAL My Book 4 TB není známa.

 

Popis produktu WESTERN DIGITAL My Book 4 TB: Popis produktu WD My Book My Book je představitelem další generace externích disků firmy Western Digital. Má vysokou kapacitu a provedení pro rychlé rozhraní USB 3.0 s vynikajícím výkonem. Jed...  Více informací


WESTERN DIGITAL My Book 4 TB - popis

Popis produktu

WD My Book
My Book je představitelem další generace externích disků firmy Western Digital. Má vysokou kapacitu a provedení pro rychlé rozhraní USB 3.0 s vynikajícím výkonem. Jedná se o ideální řešení k pro bezpečnou zálohu dat, včetně potřebných softwarových aplikací. Disk je rovněž vhodný pro přehrávání filmů a ostatních multimediálních dat.
Záloha snadno a rychle
Software pro automatické zálohování WD SmartWare Pro ochrání Vaše důležitá data automatickou nepřetržitou zálohou. Můžete také využívat funkce plánovaného zálohování, nebo vlastního rozvrhu zálohování. Soubory můžete zálohovat na disk My Book nebo je můžete prostřednictvím účtu služby Dropbox (vyžaduje vytvořený účet služby) zálohovat do cloudu.
Maximální bezpečnost
Pomocí softwaru WD Security můžete nastavit ochranu heslem a hardwarové šifrování. Integrovaná utilita Acronis True Image WD Edition umožní zálohovat celý disk nebo vybrané oddíly, včetně operačního systému, aplikací, nastavení nebo veškerých dat. Samozřejmostí je také možnost bezpečného odstranění všech důvěrných dat, která již nepotřebujete.
Vynikající rychlost
Pevné disky řady My Book AV-TV nabízí vysokou rychlost v kombinaci s vysokou kapacitou. Ultra-rychlé USB 3.0 rozhraní Vám umožní mnohem rychleji přenést HD filmy, fotografie a hudební soubory. Samozřejmostí je zpětná kompatibilita s USB 2.0.
WD kvalita
Externí pevné disky značky Western Digital se vyznačují vysokou kvalitou. Výrobci WD je známo, jak je pro Vás kvalita a spolehlivost důležitá. Proto se zaměřil na spolehlivost disků, odolnost a životnost disků. To vše splňuje při zachování běžných funkcí a rozumného designu.
Klíčové vlastnosti
Tento externí disk WD My Book využívá 3.5" pevný disk a nabízí kapacitu 4 TB, což je absolutně dostačující i pro objemná multimediální data. Jako komunikační rozhraní je použito superrychlé USB 3.0 se zpětnou kompatibilitou s USB 2.0. Toto rozhraní se svou maximální přenosovou rychlostí až 5Gbps poskytuje disku dostatečnou šíři komunikačního prostoru a rozhodně mu nebude bránit v maximálním výkonu. Disk má rozměry 170,60 x 139,30 x 49,0 mm.

Technické parametry

Kapacita [GB]:
4 000

Rozhraní:
USB 3.0

Formát disku [palce]:
3,5

Specifikace výrobce

Specifikace výrobce

Následující informace pocházejí ze stránek třetí strany (výrobce, dodavatele nebo distributora) a za jejich správnost neručíme.
V případě nejasností kontaktujte, prosím, naši technickou podporu.

My Book 4 TB Hard Drives ( WDBFJK0040HBK)
Product Specifications
Interface    USB 3.0 and USB 2.0
Performance Specifications
Serial Transfer Rate
USB 3.0
Serial Bus Transfer Rate (USB 3.0)    5 Gb/s (Max)
USB 2.0
Serial Bus Transfer Rate (USB 2.0)    480 Mb/s (Max)
Physical Specifications
Capacity    4 TB
Physical Dimensions
English
Height    6.70 Inches
Depth    5.50 Inches
Width    1.90 Inches
Weight    2.27 Pounds
Metric
Height    170.60 mm
Depth    139.30 mm
Width    49.0 mm
Weight    1.03 kg
Environmental Specifications
Temperature (English)
Operating    41° F to 95° F
Non-operating    -4° F to 149° F
Temperature (Metric)
Operating    5° C to 35° C
Non-operating    -20° C to 65° C
Electrical Specifications
Current Requirements
Power Dissipation
AC Input Voltage    100-240 VAC
AC Input Frequency    47-63 Hz
Compatibility
Operating System
Compatibility    Windows/Mac
As used for storage capacity, one megabyte (MB) = one million bytes, one gigabyte (GB) = one billion bytes, and one terabyte (TB) = one trillion bytes. Total accessible capacity varies depending on operating environment. As used for buffer or cache, one megabyte (MB) = 1,048,576 bytes. As used for transfer rate or interface, megabyte per second (MB/s) = one million bytes per second, megabit per second (Mb/s) = one million bits per second, and gigabit per second (Gb/s) = one billion bits per second.

Parametry

Rozhraní:
USB 3.0

Druh pevného disku:
Externí

Formát disku [palce]:
3,5

Kapacita [GB]:
4 000

Rozměry [mm]:
170.6 x 139.3 x 49

Technologie

Technologie pevného disku:
Magnetický

Výrobce Western Digital
Hmotnost 1030 g
Odolný
Informace o parametru Odolný
Ne
Rozměr 3.5 "
Kapacita 4000 GB
Rozhraní USB 3.0

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu WESTERN DIGITAL My Book 4 TB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Dokovací stanice pro harddisky, Stabilizátory pro harddisky, Rámečky pro harddisky.