HLEDEJCENY.cz

WESTERN DIGITAL My Passport Wireless 2TB - porovnání cen

WESTERN DIGITAL My Passport Wireless 2TB

Popis produktu

WD My Passport Wireless
WD My Passport Wireless je ideální pro sdílení souborů s rodinou a přáteli kdekoliv a kdykoliv. Ultrapřenosný disk umožňuje bezdrátové připojení, čímž se docílí naprosté volnosti od kabelů. S tímto diskem můžete rozšířit úložný prostor například na smartphone, notebooku, tabletu. Dokonce vám umožní připojit až 8 zařízení najednou.
Vestavěný slot pro SD kartu
Přenášejte nebo zálohujte fotografie a videa z vaší SD karty rovnou na disk. Díky možnosti bezdrátového zapojení několika zařízení k disku najednou můžete libovolně pořízené fotografie a videa sdílet s celou rodinou. Stačí připojit disk k vašemu tabletu nebo smartphone.
Dobíjecí baterie
Buďte vždy mobilní díky vestavěné dobíjecí baterii s dlouhou životností. Získejte až 6 hodin nepřetržitého streamování videa nebo až 20 hodin pohotovostního režimu.
WD kvalita
Externí pevné disky značky Western Digital se vyznačují vysokou kvalitou. Výrobci WD je známo, jak je pro Vás kvalita a spolehlivost důležitá. Proto se zaměřil na spolehlivost disků, odolnost a životnost disků. To vše splňuje při zachování běžných funkcí a rozumného designu.
Klíčové vlastnosti
Disk WD My Passport Wireless přináší pohodlné bezdrátové možnosti pro sdílení dat. Je určen pro bezdrátové sdílení pomocí technologie WiFi (Wireless-N) s funkcí MIMO a zároveň je vybaven vysokorychlostním portem USB 3.0. Pro okamžitý přenos fotografií a videa disk poskytuje SD slot pro vložení paměťové karty. Disk má kapacitu 2 TB.

Technické parametry

Kapacita [GB]:
2 000

Rozhraní:
USB 3.0, WiFi

Formát disku [palce]:
2,5

Parametry

Rozhraní:
USB 3.0, WiFi

Druh pevného disku:
Externí

Formát disku [palce]:
2,5

Kapacita [GB]:
2 000

Rozměry [mm]:
127 x 86 x 29,8

Technologie

Technologie pevného disku:
Magnetický

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2020 HLEDEJCENY.cz