Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Pevné disky (hard disky) > Externí harddisky >

Western Digital My Passport Wireless 500GB

Western Digital My Passport Wireless 500GB

Cena produktu Western Digital My Passport Wireless 500GB není známa.

 

Popis produktu Western Digital My Passport Wireless 500GB: Popis produktu WD My Passport Wireless WD My Passport Wireless je ideální pro sdílení souborů s rodinou a přáteli kdekoliv a kdykoliv. Ultrapřenosný disk umožňuje bezdrátové připojení, čímž se...  Více informací


Western Digital My Passport Wireless 500GB - popis

Popis produktu

WD My Passport Wireless
WD My Passport Wireless je ideální pro sdílení souborů s rodinou a přáteli kdekoliv a kdykoliv. Ultrapřenosný disk umožňuje bezdrátové připojení, čímž se docílí naprosté volnosti od kabelů. S tímto diskem můžete rozšířit úložný prostor například na smartphone, notebooku, tabletu. Dokonce vám umožní připojit až 8 zařízení najednou.
Vestavěný slot pro SD kartu
Přenášejte nebo zálohujte fotografie a videa z vaší SD karty rovnou na disk. Díky možnosti bezdrátového zapojení několika zařízení k disku najednou můžete libovolně pořízené fotografie a videa sdílet s celou rodinou. Stačí připojit disk k vašemu tabletu nebo smartphone.
Dobíjecí baterie
Buďte vždy mobilní díky vestavěné dobíjecí baterii s dlouhou životností. Získejte až 6 hodin nepřetržitého streamování videa nebo až 20 hodin pohotovostního režimu.
WD kvalita
Externí pevné disky značky Western Digital se vyznačují vysokou kvalitou. Výrobci WD je známo, jak je pro Vás kvalita a spolehlivost důležitá. Proto se zaměřil na spolehlivost disků, odolnost a životnost disků. To vše splňuje při zachování běžných funkcí a rozumného designu.
Klíčové vlastnosti
Disk WD My Passport Wireless přináší pohodlné bezdrátové možnosti pro sdílení dat. Je určen pro bezdrátové sdílení pomocí technologie WiFi (Wireless-N) s funkcí MIMO a zároveň je vybaven vysokorychlostním portem USB 3.0. Pro okamžitý přenos fotografií a videa disk poskytuje SD slot pro vložení paměťové karty. Disk má kapacitu 500 GB.
 

Technické parametry

Kapacita [GB]:
500

Rozhraní:
USB 3.0, WiFi

Formát disku [palce]:
2,5

Parametry

Rozhraní:
USB 3.0, WiFi

Druh pevného disku:
Externí

Formát disku [palce]:
2,5

Kapacita [GB]:
500

Rozměry [mm]:
127 x 86 x 21,8

Technologie

Technologie pevného disku:
Magnetický

Výrobce Western Digital
Rozměr 2.5 "
Rozhraní USB 3.0
Kapacita 500 GB
Bezdrátové připojení
Informace o parametru Bezdrátové připojení
Ano
Hmotnost 500 g
Odolný
Informace o parametru Odolný
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Western Digital My Passport Wireless 500GB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní harddisky nebo Dokovací stanice pro harddisky, Stabilizátory pro harddisky, Rámečky pro harddisky.